Středa, 16 Leden 2019
Schůzka workshopu Střešovice PDF Tisk

Další schůzka fotografického workshopu na téma Střešovice, jejíž součástí bude prohlídka střešovické vozovny, jak jsme se minule domluvili, bude příští týden.  Sraz ve čtvrtek 25. 5.2017 v 17 hodin v restauraci vozovny. Vozovna Střešovice, muzeum MHD, provozovaná Dopravním podnikem hlavního města Prahy, se nachází ve východní části Střešovic, u hranice s Hradčanami, u křižovatky ulic Patočkova a Cukrovarnická. Workshop je otevřený i pro další účastníky. Těšíme se na setkání s Vámi.

 
Fotografování ohňostrojů PDF Tisk
Pro ty, kdo mají rádi fotografování světelných show a chtějí se zúčastnit fotografické soutěže pořádané  při mezinárodní  přehlídce  ohňostrojů Ignis Brunensis  v Brně, na níž se podílí i Svaz českých fotografů, připomínáme letošní program  20. ročníku mezinárodní soutěžní přehlídky ohňostrojů STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS 2017.
Celý článek...
 
7. FOTOPLÁTNO PLASY 2017 PDF Tisk

Vážení přátelé fotografové, kamarádi,
chtěl bych Vás opět pozvat k účasti na dalším ročníku fotografické přehlídky velkoformátové fotografie na plátně, tentokrát již s pořadovým číslem SEDM, tradičně v sýpce Kláštera Plasy.

V průběhu celé návštěvní sezóny se budou v areálu kláštera konat též další výstavy, přehlídky a akce s fotografickou tématikou. Letošní sezóna by měla mít dva vrcholy – 5. 7. 2017 vernisáž fotoplátna včetně několika dalších výstav, přednášky a koncertu a dále víkend fotografie 9. – 10. 9. 2017 se zaměřením na architekturu, Plasy a okolí.

Na všechny akce jste srdečně zváni a budete včas informováni o jejich konání a programu.

Pokud Vás pozvánka na velkoformátovou fotografii oslovila, plyne z toho jedna důležitá informace pro Vás, pro Tebe a následně i případný úkol – viz harmonogram akce.

Celý článek...
 
Byli jsme ve Svitavách.... PDF Tisk

Opět po roce jsme se v sobotu 13. a v neděli 14. května sešli při příležitosti vyhlášení výsledků 37. národní soutěže amatérské fotografie a zahájení výstavy ve Svitavách. Ocenění proběhlo v Ottendorferově domě a zahájení výstavy pak v Městském muzeu a Galerii. Další výstavy byly k vidění v kulturním středisku Fabrika, kde je vystavena kolekce slovenského AMFA 2016, soubor fotografií aktů ze Sbírky SČF, současná tvorba fotoklubu SAFÍR, retrospektiva jednoho z vítězů 4. národní soutěže prof. Vladimíra Birguse a v neposlední řadě výstava „na šňůrách“ z přivezených fotografií účastníků. Další výstavy jsou i v kině Vesna, kde vystavuje Asociace české videokultury o.s. snímky zhotovené osobami s mentálním postižením a také vítěz jedné kategorie z loňského ročníku pan Tomáš Hladík. Ve dvou kavárnách ve městě jsou snímky fotoklubu z Karlových Var a svitavského fotoklubu.

Celý článek...
 
Fotografie v Unhošti PDF Tisk

Melicharovo vlastivědné muzeum v Unhošti vás zve na výstavu fotografií unhošťského kronikáře Miroslava Sanytráka Mé fotografie z domova, z cest, ze života. Výstava potrvá do 28.6.2017. Otevřeno út-pá 9-11 a 13-17 hod. so,ne 9-12 hod. Více informací www.muzeumunhost.cz

 
Černobílý svět ve Vodňanech PDF Tisk

Městská galerie Vodňany  vás zve na zahájení výstavy Černobílý svět a Barevné sny, které se koná 21. 5. 2017 ve 14 hodin. Fotografie vystavují Bohuslava Maříková, Miroslav Myška a Dana Vitásková. Úvodní slovo PhDr. Věra Matějů. Výstava potrvá do  6. července 2017.

Celý článek...
 
Praha fotografická posledních 14 dnů PDF Tisk

Zveme vás na výstavu 21. ročníku soutěže a výstavy Praha fotografická na Staroměstské radnici v Praze. Prohlédnout si výstavu neobvyklých fotografií Prahy, inspirovat se snímky a hlasovat pro svého favorita máte možnost už  jen necelých 14 dní do 28. května. Věříme, že jí využijete a přejeme hezký zážitek. Další část výstavy najdete i v Café Aperitivo, Na Hutích 11, Praha 6. Účastníci soutěže tam mají možnost vyzvednout si katalog a nevystavené snímky.

 
Pavel Pola: Praha skoro grafická PDF Tisk

Rádi bychom vás pozvali na zahájení výstavy Pavla Poly Praha skoro grafická, které se koná v rámci přehlídky Praha fotografická dne 11.května 2017 v 18 hodin ve Vinárně U sv. Anežky, Anežská 807/3, 110 00 Praha 1 - Staré Město. Výstava potrvá do 31.5.2017. Otevřeno po-pá 15 - 23,30 hod., so 15 - 22 hod.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 59