Úterý, 15 Leden 2019
FOTOEXPO 2017 – veletrh a festival současné fotografie PDF Tisk

Ať už je pro Vás fotografování obživa či zábava, nenechte si ujít největší fotografickou akci podzimu!

Přijďte si zafotit, načerpat aktuální trendy, rozšířit si obzory, získat nové kontakty či se pobavit na pátý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO 2017, který se uskuteční dne 21. 10. 2017 v prostorách Národního domu na Vinohradech v Praze! Svaz českých fotografů je jedním z partnerů.

Celý článek...
 
Členská výstava 2017 - téma Detail PDF Tisk
Připomínáme členům SČF, že na podzim nás čeká již osmá členská výstava. Téma je Detail. Uzávěrka příjmu fotografií je 15.září 2017 osobně nebo poštou na adrese Nipos Artama, Fügnerovo nám..5, 120 00 Praha 2. Členská výstava, která proběhne v druhé polovině října 2017 v Praze na Jungmannově náměstí, je pořádána formou salónu a každý přihlášený člen svazu s platným členstvím má nárok na umístění alespoň jedné fotografie. Zaslat lze max.5 fotografií, doporučená velikost 30x40 cm a více.
 
Výstava Rok 1989 ve sbírce SČF v Národním archivu PDF Tisk

Výstava Výstava Rok 1989 ve sbírce SČF v aule Národního archivu ČR, Archívní 4, Praha 4 - Chodovec nabízí od 8.6.2017 do konce července 2017 v rámci cyklu Mezníky historie na sedmi panelech průřez událostmi roku 1989 v ulicích Prahy na fotografiích známých i méně známých autorů ze svazové sbírky (Anonym, Radomír Blažek, Světla Černíková, Jiří Dušek, Bohumil Eichler, Libor Hajský, Vlastimil Ipser, Tomáš Javůrek, Ivo Kasal, Jaroslav Kocourek, Ivan Koreček, Jan Kouba, Miloš Krejčí, Vladimír Lammer, M.Machač, Petr Matička, Jiří Měchura, J.Muchová, Michal Pick, Jiří Ron, Karel Sláma, Lubo Stacho, Viktor Stoilov, Petr Suchomel, Kateřina Štěpánová, Pavel Šust, Jiří Všetečka).

Celý článek...
 
Fotografie z workshopu Dnešní Střešovice PDF Tisk
Poslední schůzka workshopu Dnešní Střešovice proběhla ve velké pohodě ve střešovické vozovně a poté procházkou s dr. Czumalem do starých Střešovic. Fotografie z workshopu Dnešní Střešovice zasílejte v náhledech na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 
Dnešní Letná a Bubny PDF Tisk

Kdo?

Kde?

Kdy?

Svaz českých fotografů, Praha dříve a nyní... 

Galerie Na Úřadě MČ Praha 7, nábř.kap. Jaroše 1000

14.6. - 8.9.2017

Vernisáž se koná 14.6.2017 v 17.30 hod.

Celý článek...
 
Výstava Praha fotografická prodloužena PDF Tisk
Výstava Praha fotografická na Staroměstské radnici v Praze, Křížová chodba, Rytířský sál je prodloužena do 31.5.2017. Otevřeno denně 11-19 hod .
 
Výstava Praha dříve a nyní – Dnešní Letná a Bubny PDF Tisk

Dovolujeme si Vás pozvat na vernisáž výstavy Praha dříve a nyní - Dnešní Letná a Bubny spojenou s uvedením stejnojmenné publikace - ve středu 14.6. 2017 v 17,30 v Galerii na úřadě MČ Praha 7. Výstava v rámci širšího projektu dokumentuje dnešní podobu dvou území Prahy 7 – Letné a Buben. Rozmanitý a vypovídající obraz přítomnosti skládají fotografie účastníků workshopu pořádaného Svazem českých fotografů. S přihlédnutím k historickým a kulturním souvislostem představují fotografie nejen vizuální  architektonickou podobu těchto dvou částí Prahy, ale i jejich animaci, dávají nahlédnout  do každodenního života jejich obyvatel. Zároveň s výstavou je představována stejnojmenná publikace. Výstava i publikace  jsou (po Karlíně, Žižkově, Smíchově, Podolí a Braníku, Josefově, Vršovicích a Vinohradech) součástí velkolepě koncipované kroniky hlavního města.

Celý článek...
 
Ohlas na letošní „Svitavy“ z Karlových Varů. PDF Tisk
Dostali jsme do redakce velmi pozitivní ohlas na letošní dění ve Svitavách z Karlových Varů a velmi rádi jej uvádíme i pro naše čtenáře - kolegy ve fotografii. Prosím čtěte....
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 59