Úterý, 18 Prosinec 2018
Repriza výstavy Přítomnost Braníka a Podolí na Novodvorské PDF Tisk
Svaz českých fotografů a OC Novodvorská Plaza vás zvou na zahájení výstavy Přítomnost Braníka a Podolí, které se koná v úterý 15.2. 2011 v 17 hodin v přízemí obchodního centra Novodvorská Plaza, Praha 4, Novodvorská 136. Výstava je výsledkem workshopu na téma Současná tvář městské části Praha 4 – Braník a Podolí uspořádaného ve   spolupráci s Katedrou kulturologie FF UK  a součástí projektu podpořeného Ministerstvem kultury ČR a hlavním městem Prahou.Potrvá do 31.3.2011.
Celý článek...
 
MAXIMÁLNÍ FOTOGRAFIE PDF Tisk
Vážení přátelé fotografové, kamarádi, tak jako v předchozích letech, připravuji již čtvrtý ročník výstavního projektu
MAXIMÁLNÍ FOTOGRAFIE
Jedná se o přehlídku rozměrově maximálních fotografií ve volném prostoru sklepení Zámečku u Rudoltic ve Východních Čechách.
Tak jako v předchozích letech, tak i letos bude sklepení zámečku otevřeno po celé léto. Za tři roky tyto výstavy navštívilo více než 15.000 návštěvníků. Výstava probíhá od zahájení turistické sezóny v květnu do pozdního léta (říjen).
Celý článek...
 
Připomínáme uzávěrku soutěže o Mistra SČF PDF Tisk
Snímky do soutěže je třeba poslat do 15.února 2011. Více informací v oddílu Články.
 
Výstava o Máchovi v České Lípě PDF Tisk
Reprízu výstavy S fotografy po stopách Karla Hynka Máchy zahájili v Kulturním domě Crystal v České Lípě předsedkyně SČF Věra Matějů  a Petr Novák, ředitel kulturního domu. Za fotografy byli přítomni Vlasta Ratislavová a Václav Lahovský, za organizátory Jiří Římánek, ředitel agentury Studio Rema 93. V těchto dnech je již k dispozici i katalog výstavy a workshopu. Další repríza bude v dubnu v Městské knihovně v Doksech, poté se v květnu výstava přestěhuje do Litoměřic. Více na
http://www.i-noviny.cz/ostatni-kultura/machovsti-fotografove-vystavuji-v-crystalu  
 
Fotoklub Jaroměř opět na 1.místě PDF Tisk
Fotovýstava DEN FOTOGRAFIE 2010, jejímiž hlavními organizátory byly letos Sekce fotografů regionu Náchod, Regionální muzeum v Náchodě, Městský úřad Broumov  a Informační centrum Broumovska, má své vítěze.Odborná jury za asistence pana profesora Ludvíka Barana provedla výběr těch nejlepších snímků. Za fotoklub MKS Jaroměř výstavu obeslali Ing.Josef Podvalský a Vladimír Oliva, který získal za snímek Chaloupka stejně tak jako v loňském ročníku první místo.Je to jeho již  čtvrté ocenění v této foto soutěži. Blahopřejeme.
 
Smutná zpráva PDF Tisk

V úterý 1.února 2011 večer zemřel ve věku 85 let známý fotograf Milan Borovička. Rozloučení proběhne 11.2.2011 v evangelickém kostele ve Valašském Meziříčí. Nad jeho snímky na něho budeme stále vzpomínat.

 
Uzávěrka 15.ročníku Prahy fotografické se blíží PDF Tisk
Připomínáme uzávěrku soutěže Praha fotografická 2010 - 15.ročník, která je 28.února 2011. Nezapomeňte si stáhnout přihlášku. Akceptovány jsou snímky vzniklé v loňském roce a letos do data uzávěrky. Speciální kategorie pro 15.ročník jsou Děti v Praze a Městská část Praha 1- Josefov. Těšíme se na Vaše snímky a věříme, že jich bude v jubilejním roce rekordní počet.
 
Výstava Po stopách K.H.Máchy v České Lípě PDF Tisk
Výstava S fotografy po stopách K.H.Máchy bude reprizována v Galerii Deja vu, Kulturní dům Crystal,  Česká Lípa,ulice  Boženy Němcové 2942. Slavnostní zahájení se koná ve středu 2.února 2011 v 17 hodin. Snímky z workshopu pořádaného SČF tam budou vystaveny do konce února.
 
« ZačátekPředchozí515253545556575859DalšíKonec »

Strana 53 z 59